info@nvvs.info

075 - 647 63 74 (ook voor media)

woensdag, 01 januari 2020 16:32

Oproep leden NVVS Werkgroep Sponsoring

  • Ingangsdatum:
    per direct
Sponsoring is een belangrijke inkomstenbron voor onze vereniging. Dit is in de loop der jaren zelfs steeds belangrijker geworden aangezien het weerstandsvermogen van onze vereniging geleidelijk aan daalt en we de vereniging NVVS financieel gezond dienen te houden.

Daarnaast willen we de seksuologie in het algemeen bevorderen en willen we ook meer specifiek de wetenschappelijke onderbouwing en verbreding van de seksuologie bevorderen door stimulering en ontwikkeling van richtlijnen seksuologische hulpverlening en stimulering van seksuologisch onderzoek. Vanuit sponsorgelden zou de NVVS hieraan een financiële bijdrage kunnen leveren.

Taken Werkgroep Sponsoring:
De Werkgroep Sponsoring zal in eerste instantie uitzoeken wat de mogelijkheden en beperkingen zijn bij het werven van nieuwe sponsoren voor de NVVS, dit ook in verband met nieuwe landelijke regelgeving hierover.
De werkgroep zal verder verantwoordelijk zijn voor het onderhouden van de contacten met
bestaande sponsors en zich bezig houden met de werving van nieuwe sponsors.

Heb je interesse, stuur een mail naar info@nvvs.info.

Laatst aangepast op dinsdag, 28 januari 2020 13:26